Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
"Wodociągi Puławskie"
Spółka z o.o.
24-100 Puławy, ul. Skowieszyńska 51
tel. +48 81 458 68 00
|
fax +48 81 458 68 01
e-mail: sekretariat@mpwik.pulawy.pl
|
www.mpwik.pulawy.pl

aktualności

04 czerwca 2021r. dniem wolnym od pracy

SZANOWNI PAŃSTWO

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji „Wodociągi Puławskie" Spółka z o.o.
w Puławach informuje,
że 04 czerwca 2021 r.
nie pracujemy

Za utrudnienia z tym związane przepraszamy

Ogłoszenie COVID-19

Szanowni Państwo
W związku z wprowadzeniem kolejnych restrykcji w walce z COVID-19,mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników oraz ich rodzin, Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągówi Kanalizacji „Wodociągi Puławskie" Spółka z o.o. w Puławach informuje,

Czytaj więcej...

UMOWY KOMERCYJNE: NOWATORSKA STUDZIENKA KANALIZACYJNA I NOŻOWA OPASKA DO NAWIERCANIA RUROCIĄGÓW SĄ JUŻ DOSTĘPNE NA RYNKU DO ZASTOSOWAŃ BRANŻOWYCH

W dniu 20 października 2020r. w Lublinie miała miejsce „IX Wystawa Innowacyjnych Rozwiązań Urządzeń Badawczo-Pomiarowych i Nowych Technologii", poświęcona prezentacji zrealizowanych grantów na projekty z Programu „ Inkubator Innowacyjności 2.0" . W grupie pozytywnych realizacji znalazły się m.in. innowacje z dziedziny budowlanej w branży sanitarnej, tj. nowa studzienka kanalizacyjna - patent nr 229311 i nowa nożowa opaska do nawiercania rurociągów – wzór użytkowy        nr 69030.

Informacja dotycząca obsługi klienta

KOMUNIKAT
Zarządu Spółki
dla Klientów Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji
„Wodociągi Puławskie" Spółka z o.o. w Puławach

Informujemy, że od 04 maja 2020 r. czynna będzie kasa spółki oraz uruchomione zostanie jedno stanowiskodo bezpośredniej obsługi klienta. Jednocześnie apelujemy o stosowanie się do bieżących wytycznych i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Przypominamy, że bezpieczeństwo całego społeczeństwa zależy od każdego z nas.                                                                                                           
Zarząd
MPWiK „Wodociągi Puławskie"
Spółka z o.o. w Puławach

Informacja o kontynuacji chlorowania wody

MPWiK „Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o. informuje, że od dnia 03.03.2020r kontynuuje profilaktyczne chlorowanie wody w sieci wodociągowej z obniżoną dawką o około 30%. Jednocześnie pragniemy podkreślić, że wodę w trakcie chlorowania można bez przeszkód używać zarówno do spożycia jak i do wszelkich innych czynności, do których jest niezbędna. O dalszych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.
W załączeniu decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego o przydatności wody do spożycia , wydana w ramach prowadzonego nadzoru nad jakością wody.

Decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego o przydatności wody do spożycia 
projekt i realizacja: .e.y.c.