Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
"Wodociągi Puławskie"
Spółka z o.o.
24-100 Puławy, ul. Skowieszyńska 51
tel. +48 81 458 68 00
|
fax +48 81 458 68 01
e-mail: sekretariat@mpwik.pulawy.pl
|
www.mpwik.pulawy.pl

aktualności

Ogłoszenie COVID-19

Szanowni Państwo
W związku z wprowadzeniem kolejnych restrykcji w walce z COVID-19,mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników oraz ich rodzin, Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągówi Kanalizacji „Wodociągi Puławskie" Spółka z o.o. w Puławach informuje, iż od dnia 20 marca 2021 r. do odwołania obsługa klienta będzie się odbywała w sposób ograniczony. Do budynku będą mogły wejść tylko osoby umówione na wizytę. Klient po wejściu do budynku, przed załatwieniem sprawy zobowiązany jest zdezynfekować dłonie oraz mieć zasłonięte usta i nos. Należy również pamiętać o zachowaniu co najmniej 1,5 m dystansu pomiędzy osobami znajdującymi się w budynku. Ze względu na podpisywanie dokumentów zaleca się posiadanie własnego długopisu.
Jeżeli jest to możliwe, prosimy o załatwianie spraw korzystając z drogi korespondencyjnej, telefonicznej bądź elektronicznej. Mamy nadzieję, że zaproponowane tymczasowe rozwiązanie załatwiania spraw, spotka się z Państwa zrozumieniem.

Zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej: www.mpwik.pulawy.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 81 458 68 00; 81 458 68 30
projekt i realizacja: .e.y.c.