Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
"Wodociągi Puławskie"
Spółka z o.o.
24-100 Puławy, ul. Skowieszyńska 51
tel. +48 81 458 68 00
|
fax +48 81 458 68 01
e-mail: sekretariat@mpwik.pulawy.pl
|
www.mpwik.pulawy.pl

aktualności

INNOWACJE I TECHNOLOGIE NA TARGACH W SZANGHAJU - RELACJA Z WYDARZENIA

Miło nam poinformować Państwa, że w dniach 20-22 listopada 2017 r., wspólnie z Politechniką Lubelską oraz Zagranicznym Biurem Handlowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Szanghaju, uczestniczymy w targach pt. „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017". Wydarzenie odbywa się w Nowym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Szanghaju i  służy prezentacji osiągnięć firm z całego świata w gospodarowaniu i przemyśle wody.
Nasza obecność na targach razem z Politechniką Lubelską, wynika z zainteresowania rynku chińskiego i zaproszenia nas przez stronę chińską do zaprezentowania naszych rozwiązań systemowych stanowiących ofertę technologiczną w gospodarce wodociągowej.
Dzięki uprzejmości i dużemu doświadczeniu Komitetu Wystawy Czysta Woda w Chinach Chińskiego Centrum Informacji o Chemikaliach, jako Organizatora Targów, jesteśmy uczestnikiem prezentacji najnowszych trendów do zastosowań branżowych w trosce o przyjazne dla człowieka i środowisko dysponowanie zasobami wody. Nasz udział podczas targów jest dodatkowo wsparty przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Szanghaju. Zagraniczne Biuro Handlowe w Szanghaju prowadzi od wielu lat działalność wspierającą promocję polskich produktów na rynku chińskim. Jest profesjonalną i wyspecjalizowaną instytucją, cieszącą się zaufaniem partnerów chińskich, pośredniczącą oraz uczestniczącą w kontaktach i działaniach związanych z rynkiem Chin.
Więcej szczegółowych informacji o Organizatorze targów i o targach „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017" oraz możliwościach odwiedzania wystaw i prezentacji znajduje się pod linkami:
Poniżej prezentujemy zwiastun filmowy w wersji polskiej oraz w wersji angielskiej, a także banery promujące naszą ofertę technologiczną podczas targów pt. „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017" Szanghaj - Chiny.


Fotorelacja z wydarzenia
 
Targi „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017" zaowocowały wymianą doświadczeń i nawiązaniem kontaktów współpracy pomiędzy poszczególnymi wystawcami i firmami. W ciągu trzech dni, wystawę odwiedziło z wizytą prawie 10 tys. gości z 25 krajów świata.

Nasze rozwiązania technologiczne prezentowane podczas wystawy znajdują zainteresowanie rynku Chin.
Promocję polskich produktów i usług w Chinach wspiera Polska Agencja Inwestycji i Handlu za pośrednictwem przedstawicielstwa w Chinach z biurem w Szanghaju.
http://www.paih.gov.pl/pl#

projekt i realizacja: .e.y.c.